Spais

Logo Firmy Spais
SPAIS od 1987 roku prowadzi badania, tworzy i opracowuje czujniki pomiarowe, siłomierze, wagi elektroniczne i układy do ważenia. Przedsiębiorstwo SPAIS współpracuje z jednostkami badawczymi i rozwojowymi, między innymi Gdańskim Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych i Politechniką Gdańską. W swojej historii przedsiębiorstwo zajmowało się badaniem i rozwojem przetworników pomiarowych ciśnienia i siły i do dzisiejszego dnia rozwija oraz prowadzi badania nad urządzeniami pomiarowymi.Od 1988 roku czujniki SPAIS stosują firmy w układach automatyki przemysłowej, stanowiskach kontroli procesów technologicznych, laboratoriach i stanowiskach diagnostyki oraz kontroli.

Od kilkudziesięciu lat Spais wspiera swoich partnerów gwarantując rzetelność, terminowość, a przede wszystkim jakość oferowanych produktów.

Zaufanie kontrahentów jest dla nich najważniejsze.


Nietypowy produkt/usługa

 

siłomierz kontrolny

SIŁOMIERZ KONTROLNY FT- 5999S  służy do pomiarów statycznych sił rozciągających i ściskających.

Zastosowanie siłomierza: wzorcowanie i sprawdzanie siłomierzy użytkowych, wzorcowanie wag zawiesinowych klasy IIII, sprawdzanie maszyn wytrzymałościowych, stacjonarne siłomierze maszyn specjalistycznych.


Dane firmy

adres: ul. Niedźwiednik 37E / -1 Gdańsk 80-292

telefon: +48 58 520 40 51

mail: info@spais.pl

www: http://spais.pl